Jak wystrzegać się ciąży? – ciąg dalszy

Moja nieśmiałość nie pozwoliła mi w czasie naszego ostatniego spotkania wyjawić ci w pełni, jak bardzo cię pragnę. Każda minuta bez ciebie jest dla mnie torturą ijestem bardzo szczęśliwy, że to moje uczucie odwzajemniasz.

W tej sytuacji już tylko chwile dzielą nas od tego wspaniałego momentu, kiedy wreszcie będziemy razem. Aby nam wtedy było jak najlepiej i żadna nawet najmniejsza chmurka nie przysłoniła nam szczęścia, napisz mi, najdroższa, natychmiast (rozumiesz, że czekanie na wiadomość od ciebie w takiej sytuacji jest dla mnie szczególną męką, po prostu fizycznym bólem!):

– Jak przebiegają twoje kolejne dni cyklu w fazie folikulmowej, w czasie owulacji i w fazie luteinowej (najlepiej załącz do listu wykres zrobiony na kartce wyrwanej z kratkowanego zeszytu. Wykres podpisz wyraźnie imieniem i nazwiskiem, aby potem uniknąć brzemiennych w następstwa pomyłek)

– Czy jesteś zwolenniczką stosunków przerywanych, czy też środków antykoncepcyjnych. Jeśli tych ostatnich, napisz, czy wolisz środki dopo- chwowe (tampony, kapturki, krążki itp.), czy domaciczne lub doustne. Jeśli żadne z nich ci nie odpowiadają, napisz, jakie inne wchodzą w grę

– Czy jesteś zwolenniczką seksu: gorącego, zimnego, grupowego, mieszanego (np. zimnego grupowego albo gorąco-zimnego itd.). Odpowiedź na te pytania, najdroższa, prześlij mi w zamkniętej kopercie na adres, który ci podaję.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>