Kryształ

– Do pół metra wysokości:

Za przecięcie wrzodu i inne drobne zabiegi, jak wycięcie wyrostka robaczkowego bez komplikacji w szpitalu poniżej wojewódzkiego oraz za zabiegi w szpitalach wyższej rangi, zdaniem innych lekarzy zupełnie niepotrzebne.

– Od pół metra do metra wysokości:

Za wycięcie wyrostka robaczkowego z komplikacjami w szpitalu poniżej wojewódzkiego lub wyrostka robaczkowego bez komplikacji w szpitalu wojewódzkim bądź w klinice Akademii Medycznej, ale przez chirurga bez doktoratu. Za inne zabiegi chirurgiczne pod znieczuleniem miejscowym i wymagające uśpienia, jednakże bez udziału doktorów habilitowanych i nie trwające – razem z usypianiem – dłużej niż 60 minut.

– Od metra do dwóch metrów:

Za zabiegi trwające dłużej niż 60 minut, z udziałem doktorów habilitowanych.

– Powyżej dwóch metrów:

Z okazji kupienia nowych mebli bądź zamiany mieszkania na mniejsze, w dowód wdzięczności, że znalazł się w ogóle ktoś, kto za darmo chciał wziąć stare meble dla dekoracji hallu szpitala, w którym szczęśliwie nie stały jeszcze łóżka.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>